RC1KB150K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Görüntü temsil olabilir. Ürün detayları için teknik özelliklere bakın.
Ürüne Genel Bakış
Parça Numarası: RC1KB150K
İmalatçı / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Ürün Açıklaması RES 150K OHM 1W 10% AXIAL
Veri sayfaları: 1.RC1KB150K.pdf2.RC1KB150K.pdf
RoHS Durumu Kurşunsuz / RoHS Uyumlu
Stok durumu 5703 pcs stock
Gemiden Hong Kong
Sevkiyat yolu DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 5703 pcs
Teklif İste
  • Adet:
Lütfen, gösterilenden daha büyük miktarlar varsa bize hedef fiyatınızı verin.
  • Parça Numarası
  • Şirket Adı
  • Kişi Adı
  • E-mail
  • Mesaj
RC1KB150K'ün Özellikleri
Parça Numarası RC1KB150K Üretici firma Stackpole Electronics, Inc.
Açıklama RES 150K OHM 1W 10% AXIAL Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu Kurşunsuz / RoHS Uyumlu
Miktar Uygun 5703 pcs Veri Sayfası 1.RC1KB150K.pdf2.RC1KB150K.pdf
Hata payı ±10% sıcaklık Katsayısı -
Tedarikçi Cihaz Paketi Axial Boyut / Boyut 0.224" Dia x 0.563" L (5.70mm x 14.30mm)
Dizi RC Panel Modu 150 kOhms
Güç (Watt) 1W paketleme Bulk
Paket / Kutu Axial Diğer isimler RC 1 150K 10% A