STLED25JR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STLED25JR Image
Görüntü temsil olabilir. Ürün detayları için teknik özelliklere bakın.
Ürüne Genel Bakış
Parça Numarası: STLED25JR
İmalatçı / Marka: STMicroelectronics
Ürün Açıklaması IC LED DRVR RGLTR DIM 12FLIPCHIP
Veri sayfaları: STLED25JR.pdf
RoHS Durumu Kurşunsuz / RoHS Uyumlu
Stok durumu 23955 pcs stock
Gemiden Hong Kong
Sevkiyat yolu DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 23955 pcs
Referans Fiyatı (ABD Doları cinsinden)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
Teklif İste
  • Adet:
Lütfen, gösterilenden daha büyük miktarlar varsa bize hedef fiyatınızı verin.
  • Parça Numarası
  • Şirket Adı
  • Kişi Adı
  • E-mail
  • Mesaj
STLED25JR'ün Özellikleri
Parça Numarası STLED25JR Üretici firma STMicroelectronics
Açıklama IC LED DRVR RGLTR DIM 12FLIPCHIP Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu Kurşunsuz / RoHS Uyumlu
Miktar Uygun 23955 pcs Veri Sayfası STLED25JR.pdf
Gerilim - Besleme (Min.) 2.3V Gerilim - Besleme (Max) 5.5V
Gerilim - Çıkış 8.8V tip DC DC Regulator
Topoloji Step-Up (Boost) Tedarikçi Cihaz Paketi 12-FlipChip (1.4x1.8)
Dizi - paketleme Original-Reel®
Paket / Kutu 12-UFBGA, FCBGA Diğer isimler 497-13038-6
Çalışma sıcaklığı -30°C ~ 85°C (TA) Çıkış Sayısı 5
bağlantı Tipi Surface Mount Nem Hassasiyeti Seviyesi (MSL) 1 (Unlimited)
Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu Lead free / RoHS Compliant İç Anahtarı (ler) Yes
Sıklık 2.5MHz karartma PWM
Detaylı Açıklama LED Driver IC 5 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) PWM Dimming 125mA 12-FlipChip (1.4x1.8) Akım - Çıkış / Kanal 125mA