2SLE100M
RubyconRubycon
2SLE100M Image
Görüntü temsil olabilir. Ürün detayları için teknik özelliklere bakın.
Ürüne Genel Bakış
Parça Numarası: 2SLE100M
İmalatçı / Marka: Rubycon
Ürün Açıklaması CAP ALUM POLY 100UF 20% 2V SMD
Veri sayfaları: 2SLE100M.pdf
RoHS Durumu Kurşunsuz / RoHS Uyumlu
Stok durumu 6277 pcs stock
Gemiden Hong Kong
Sevkiyat yolu DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 6277 pcs
Teklif İste
  • Adet:
Lütfen, gösterilenden daha büyük miktarlar varsa bize hedef fiyatınızı verin.
  • Parça Numarası
  • Şirket Adı
  • Kişi Adı
  • E-mail
  • Mesaj
2SLE100M'ün Özellikleri
Parça Numarası 2SLE100M Üretici firma Rubycon
Açıklama CAP ALUM POLY 100UF 20% 2V SMD Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu Kurşunsuz / RoHS Uyumlu
Miktar Uygun 6277 pcs Veri Sayfası 2SLE100M.pdf
Gerilim - Anma 2V tip Polymer
Hata payı ±20% Dağı Kara Boyutu Yüzey 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Boyut / Boyut 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Dizi PC-CON, SLE
Dalgalanma Akımı @ Yüksek Frekans 3A @ 100kHz Puanlar -
paketleme Cut Tape (CT) Paket / Kutu 2917 (7343 Metric)
Diğer isimler 1189-1594-1 Çalışma sıcaklığı -55°C ~ 105°C
bağlantı Tipi Surface Mount Nem Hassasiyeti Seviyesi (MSL) 3 (168 Hours)
Ömür boyu @ Sıcaklık. 2000 Hrs @ 105°C kurşun Aralığı -
Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu Lead free / RoHS Compliant Yükseklik - Oturmalı (Max) 0.055" (1.40mm)
ESR (Eşdeğer Seri Direnç) 9 mOhm Detaylı Açıklama 100µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapasitans 100µF Uygulamalar General Purpose