CP20.241-R2
PULSPULS
CP20.241-R2 Image
Görüntü temsil olabilir. Ürün detayları için teknik özelliklere bakın.
Ürüne Genel Bakış
Parça Numarası: CP20.241-R2
İmalatçı / Marka: PULS
Ürün Açıklaması REDUNDANCY POWER SUPPLY, 480W, 1
Veri sayfaları: 1.CP20.241-R2.pdf2.CP20.241-R2.pdf
RoHS Durumu Kurşunsuz / RoHS Uyumlu
Stok durumu 178 pcs stock
Gemiden Hong Kong
Sevkiyat yolu DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 178 pcs
Referans Fiyatı (ABD Doları cinsinden)
1 pcs
Teklif İste
  • Adet:
Lütfen, gösterilenden daha büyük miktarlar varsa bize hedef fiyatınızı verin.
  • Parça Numarası
  • Şirket Adı
  • Kişi Adı
  • E-mail
  • Mesaj
CP20.241-R2'ün Özellikleri
Parça Numarası CP20.241-R2 Üretici firma PULS
Açıklama REDUNDANCY POWER SUPPLY, 480W, 1 Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu Kurşunsuz / RoHS Uyumlu
Miktar Uygun 178 pcs Veri Sayfası 1.CP20.241-R2.pdf2.CP20.241-R2.pdf
Gerilim - Çıkış 4 - Gerilim - Çıkış 3 -
Gerilim - Çıkış 2 - Gerilim - Çıkış 1 24V
Gerilim - Giriş 85 ~ 264 VAC, 110 ~ 150 VDC tip Enclosed
Boyut / Boyut 5.00" L x 1.89" W x 4.88" H (127.0mm x 48.0mm x 124.0mm) Dizi DIMENSION CP
Güç (Watt) 480W Diğer isimler 1736-1072
Çalışma sıcaklığı -40°C ~ 70°C Çıkış Sayısı 1
bağlantı Tipi DIN Rail Nem Hassasiyeti Seviyesi (MSL) Not Applicable
Minimum Yük Gerekli - Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu Lead free / RoHS Compliant
Özellikler Universal Input verim 95.2%
Detaylı Açıklama Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 20A 85 ~ 264 VAC, 110 ~ 150 VDC Input Akım - Çıkış (Max) 20A