ML6041FE-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Görüntü temsil olabilir. Ürün detayları için teknik özelliklere bakın.
Ürüne Genel Bakış
Parça Numarası: ML6041FE-R52
İmalatçı / Marka: Ohmite
Ürün Açıklaması RES 6.04K OHM 1/2W 1% AXIAL
Veri sayfaları: ML6041FE-R52.pdf
RoHS Durumu Kurşunsuz / RoHS Uyumlu
Stok durumu 5799248 pcs stock
Gemiden Hong Kong
Sevkiyat yolu DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 5799248 pcs
Referans Fiyatı (ABD Doları cinsinden)
40000 pcs
Teklif İste
  • Adet:
Lütfen, gösterilenden daha büyük miktarlar varsa bize hedef fiyatınızı verin.
  • Parça Numarası
  • Şirket Adı
  • Kişi Adı
  • E-mail
  • Mesaj
ML6041FE-R52'ün Özellikleri
Parça Numarası ML6041FE-R52 Üretici firma Ohmite
Açıklama RES 6.04K OHM 1/2W 1% AXIAL Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu Kurşunsuz / RoHS Uyumlu
Miktar Uygun 5799248 pcs Veri Sayfası ML6041FE-R52.pdf
Hata payı ±1% sıcaklık Katsayısı ±50ppm/°C
Tedarikçi Cihaz Paketi Axial Boyut / Boyut 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Dizi Metal Devil® ML Panel Modu 6.04 kOhms
Güç (Watt) 0.5W, 1/2W paketleme Tape & Reel (TR)
Paket / Kutu Axial Diğer isimler ML6041FER52
Çalışma sıcaklığı - Sonlandırmalarında Sayısı 2
Yükseklik - Oturmalı (Max) - Özellikler -
Başarısızlık oranı - Detaylı Açıklama 6.04 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film