PLF1E560MDO2
NichiconNichicon
PLF1E560MDO2 Image
Görüntü temsil olabilir. Ürün detayları için teknik özelliklere bakın.
Ürüne Genel Bakış
Parça Numarası: PLF1E560MDO2
İmalatçı / Marka: Nichicon
Ürün Açıklaması CAP ALUM POLY 56UF 20% 25V T/H
Veri sayfaları: 1.PLF1E560MDO2.pdf2.PLF1E560MDO2.pdf
RoHS Durumu Kurşunsuz / RoHS Uyumlu
Stok durumu 52662 pcs stock
Gemiden Hong Kong
Sevkiyat yolu DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 52662 pcs
Referans Fiyatı (ABD Doları cinsinden)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
Teklif İste
  • Adet:
Lütfen, gösterilenden daha büyük miktarlar varsa bize hedef fiyatınızı verin.
  • Parça Numarası
  • Şirket Adı
  • Kişi Adı
  • E-mail
  • Mesaj
PLF1E560MDO2'ün Özellikleri
Parça Numarası PLF1E560MDO2 Üretici firma Nichicon
Açıklama CAP ALUM POLY 56UF 20% 25V T/H Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu Kurşunsuz / RoHS Uyumlu
Miktar Uygun 52662 pcs Veri Sayfası 1.PLF1E560MDO2.pdf2.PLF1E560MDO2.pdf
Gerilim - Anma 25V tip Polymer
Hata payı ±20% Dağı Kara Boyutu Yüzey -
Boyut / Boyut 0.394" Dia (10.00mm) Dizi PLF
Dalgalanma Akımı @ Yüksek Frekans 3.8A @ 100kHz Puanlar -
paketleme Bulk Paket / Kutu Radial, Can
Diğer isimler 493-16561
PLF1E560MDO2-ND
Çalışma sıcaklığı -55°C ~ 105°C
bağlantı Tipi Through Hole Nem Hassasiyeti Seviyesi (MSL) 1 (Unlimited)
Ömür boyu @ Sıcaklık. 2000 Hrs @ 105°C kurşun Aralığı 0.197" (5.00mm)
Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu Lead free / RoHS Compliant Yükseklik - Oturmalı (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Eşdeğer Seri Direnç) 28 mOhm Detaylı Açıklama 56µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 28 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapasitans 56µF Uygulamalar General Purpose
gönderi
★ Teslim süresi DHL / UPS / FEDEX / TNT tarafından tüm dünyada ülkenin çoğu için 2-4 Gün gerekir.
FedexDHLUPSTNT
SATIŞ SONRASI GARANTİ
İlgili Etiketler
ilgili ürünler
PLF1E100MCL7TP
PLF1E100MCL7TP
Üreticiler: Nichicon
Açıklama: CAP ALUM POLY 10UF 20% 25V T/H
Stokta var: 315336 pcs
İndir: PLF1E100MCL7TP.pdf
RFQ
PLF1E560MDO2TD
PLF1E560MDO2TD
Üreticiler: Nichicon
Açıklama: CAP ALUM POLY 56UF 20% 25V T/H
Stokta var: 146152 pcs
İndir: PLF1E560MDO2TD.pdf
RFQ
PLF1E220MCL7
PLF1E220MCL7
Açıklama: CAP ALUM POLY 22UF 20% 25V T/H
İndir: PLF1E220MCL7.pdf
PLF1M-C0
PLF1M-C0
Üreticiler: Panduit
Açıklama: MARKER TIE MIN 18LB WR BLK 4.3"
İndir: PLF1M-C0.pdf
PLF1M-C
PLF1M-C
Üreticiler: Panduit
Açıklama: MARKER TIE MIN 18LB NAT 4.3"