AP8M122-R
IDECIDEC
AP8M122-R Image
Görüntü temsil olabilir. Ürün detayları için teknik özelliklere bakın.
Ürüne Genel Bakış
Parça Numarası: AP8M122-R
İmalatçı / Marka: IDEC
Ürün Açıklaması LED PANEL INDICATOR RED 24V IP40
Veri sayfaları: AP8M122-R.pdf
RoHS Durumu Kurşunsuz / RoHS Uyumlu
Stok durumu 7452 pcs stock
Gemiden Hong Kong
Sevkiyat yolu DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 7452 pcs
Referans Fiyatı (ABD Doları cinsinden)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
Teklif İste
  • Adet:
Lütfen, gösterilenden daha büyük miktarlar varsa bize hedef fiyatınızı verin.
  • Parça Numarası
  • Şirket Adı
  • Kişi Adı
  • E-mail
  • Mesaj
AP8M122-R'ün Özellikleri
Parça Numarası AP8M122-R Üretici firma IDEC
Açıklama LED PANEL INDICATOR RED 24V IP40 Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu Kurşunsuz / RoHS Uyumlu
Miktar Uygun 7452 pcs Veri Sayfası AP8M122-R.pdf
Dalgaboyu - Tepe - Voltaj 24V
Görüş açısı - tip LED
Fesih Stili Solder Lug Dizi AP8
Puanlar AC/DC Panel Kesme Şekli Round
Panel Kesim Ölçüleri 0.32" (8.10mm) Diğer isimler 1885-1244
Millicandela Değerlendirme - Objektif Şeffaflığı -
Objektif Stil / Boyut Round with Flat Top, 8.00mm lens Rengi -
Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu Lead free / RoHS Compliant Lamba Renkleri Red
giriş Koruması IP40 Özellikler -
Detaylı Açıklama LED Panel Indicator Red 24V Round with Flat Top, 8.00mm Solder Lug Geçerli -