SC1206-R12
BelBel
Bel
Görüntü temsil olabilir. Ürün detayları için teknik özelliklere bakın.
Ürüne Genel Bakış
Parça Numarası: SC1206-R12
İmalatçı / Marka: Bel
Ürün Açıklaması FIXED IND 120NH 1.6A 112 MOHM
Veri sayfaları: SC1206-R12.pdf
RoHS Durumu Kurşunsuz / RoHS Uyumlu
Stok durumu 310178 pcs stock
Gemiden Hong Kong
Sevkiyat yolu DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 310178 pcs
Referans Fiyatı (ABD Doları cinsinden)
1500 pcs
Teklif İste
  • Adet:
Lütfen, gösterilenden daha büyük miktarlar varsa bize hedef fiyatınızı verin.
  • Parça Numarası
  • Şirket Adı
  • Kişi Adı
  • E-mail
  • Mesaj
SC1206-R12'ün Özellikleri
Parça Numarası SC1206-R12 Üretici firma Bel
Açıklama FIXED IND 120NH 1.6A 112 MOHM Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu Kurşunsuz / RoHS Uyumlu
Miktar Uygun 310178 pcs Veri Sayfası SC1206-R12.pdf
tip Wirewound Hata payı ±30%
Tedarikçi Cihaz Paketi - Boyut / Boyut 0.138" L x 0.071" W (3.50mm x 1.80mm)
perdeleme Unshielded Dizi SC1206
Puanlar - Q 'Frekans -
paketleme Tape & Reel (TR) Paket / Kutu Nonstandard
Çalışma sıcaklığı -40°C ~ 125°C bağlantı Tipi Surface Mount
Nem Hassasiyeti Seviyesi (MSL) 1 (Unlimited) Malzeme - Çekirdek -
Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu Lead free / RoHS Compliant Endüktans Frekansı - Test 1MHz
İndüktans 120nH Yükseklik - Oturmalı (Max) 0.079" (2.00mm)
Frekans - Rezonans Öz - Detaylı Açıklama 120nH Unshielded Wirewound Inductor 1.6A 112 mOhm Max Nonstandard
DC Direnç (DCR) 112 mOhm Max Güncel Beğeni 1.6A
Güncel - Doygunluk 970mA
gönderi
★ Teslim süresi DHL / UPS / FEDEX / TNT tarafından tüm dünyada ülkenin çoğu için 2-4 Gün gerekir.
FedexDHLUPSTNT
SATIŞ SONRASI GARANTİ
İlgili Etiketler
ilgili ürünler
SC1206-R22
SC1206-R22
Üreticiler: Bel
Açıklama: FIXED IND 220NH 1.35A 140 MOHM
Stokta var: 302549 pcs
İndir: SC1206-R22.pdf
RFQ
SC1206-220
SC1206-220
Üreticiler: Bel
Açıklama: FIXED IND 22UH 250MA 3.9 OHM SMD
Stokta var: 359914 pcs
İndir: SC1206-220.pdf
RFQ
SC120SKTRT
SC120SKTRT
Üreticiler: Semtech
Açıklama: IC REG BOOST ADJ/3.3V 0.9A SOT23
İndir: SC120SKTRT.pdf
SC1206-2R2
SC1206-2R2
Açıklama: FIXED IND 2.2UH 660MA 533 MOHM
İndir: SC1206-2R2.pdf
SC1206-R47
SC1206-R47
Açıklama: FIXED IND 470NH 1.08A 210 MOHM
İndir: SC1206-R47.pdf
SC1206-1R0
SC1206-1R0
Açıklama: FIXED IND 1UH 780MA 364 MOHM SMD
İndir: SC1206-1R0.pdf
SC1206-4R7
SC1206-4R7
Açıklama: FIXED IND 4.7UH 580MA 845 MOHM
İndir: SC1206-4R7.pdf
Açıklama: FIXED IND 10UH 700MA 572 MOHM
İndir: SC1210-100.pdf
Açıklama: FIXED IND 100UH 220MA 4.55 OHM
SC120ULTRT
SC120ULTRT
Üreticiler: Semtech
Açıklama: IC REG BOOST ADJ/3.3V 0.9A 6MLPD
İndir: SC120ULTRT.pdf
Açıklama: FIXED IND 100UH 120MA 15.6 OHM
Açıklama: FIXED IND 47UH 150MA 10.4 OHM
Endüstri Haberleri
Rohm 10 otomotiv SiC mosfeti ekliyor
“SCT3xxxxxHR serisinin tanıtımı Rohm'un endüstrinin en büyük AEC-Q101 nitelikli SiC cam dizis...
ON, SiC MOSFET'lere ekler
ON Semiconductor, EV'ler, güneş enerjisi ve UPS uygulamalarını hedef alan iki SiC MOSFET'i tanı...
APEC: TI, 15mW stand-by ile ac-dc yongası yapmayı düşünüyor.
“Bu cihaz, güç kaynağı boyutunu küçültürken yüksek verimlilik ve ultra düşük gürültü...
Sponsorlu İçerik: SIGLENT SVA1015X Spektrum Analizörü
SIGLENT SVA1015X spektrum analizörü, 9 kHz ila 1,5 GHz frekans aralığında çeşitli ölçümler...
Yarı mamul ekipman harcaması bu yıl% 14 azalması ve gelecek yıl% 27 oranında büyümesi bekleniyor
Bellek sektöründeki bir yavaşlamanın yol açtığı 2019 krizi, fab ekipman harcamaları için ...
İttifak (Artesyn Gömülü Teknolojileri, Bel Power Solutions, Flex ve STMicroelectronics), çeşit...
APEC: SiC gücü ve geliştirilmiş bulut tabanlı elektrikli aletler
Arama yetenekleri geliştirildi ve uyumlu cihazların ve kartların seçilmesine izin veren atlıkar...
Dengrove Recom'dan yer kazandıran DC / DC dönüştürücüler ekler
Yüksek güç yoğunluğu ve yüksek verimlilik gerektiren uygulamalar için tasarlanmış ve 3,3W i...